با ثبت شرکت عمان میتوانید با کل کشورهایGCC به راحتی وبدون مرز معامله کنید بلافاصله پس از ثبت شرکت میتوانیدکارت اقامت خود و خانواده تان را دریافت کنید درحال حاضر پنج شهرایران پرواز مستقیم به مسقط دارند. 

عمان کشوری با ثبات،امن وبا فساد اداری نزدیک به صفر تعرفه گمرکی عمان با بیش از ۳۰ کشورصفراست

اقتصاد عمان،اقتصاد پایدار وروبه رشداست.

روابط سیاسی ایران و عمان همواره خوب وپایدار بوده است.تحریم ها تاثیر بسیارکمی بر روابط تجاری و مالی ایران وعمان داشته است،بنادر آزاد عمان ازنزدیکترین بنادربه ایران هستند.

(1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱۲ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading…)

امتیازات ویژه ثبت شرکت با سرمایه گذاری خارجی

ثبت شرکت عمان اقامت با بالاترین درجه شهروندی یکساله

افتتاح حساب بانکی به صورت شخصی و شرکتی 

امکان اخذ اقامت برای تمامی شرکاء و خانواده شرکاء

امکان اخذاقامت برای همسرو فرزندان زیر ۱۸ سال

امکان تحصیل فرزندان در تمامی مقاطع تحصیلی باتوجه به وجود شعب مدارس و دانشگاه های آمریکایی واروپایی

رشد رتبه جهانی عمان درشروع کسب و کار

طبق گزارش بانک جهانی، ثبت شرکت عمان دررتبه بندی سهولت انجام کسب وکار برای سال ۲۰۲۰، ده پله صعودکرده وبه رتبه ۶۸ام دنیا رسیده است دراین گزارش ، عمان درسطح تجارت مرزی، رتبه ۶۴ جهانی و رتبه اول شورای همکاری خلیج فارس را به خود اختصاص داده است.در بخش شروع یک کسب و کار نیز عمان توانسته به رتبه ۳۲ جهان ورتبه دوم شورای همکاری خلیج فارس برسد.

امتیاز جدید برای فرزندان سرمایه گذاران درعمان

ثبت شرکت در عمان

پلیس سلطنت عمان اعلام کرددر راستای حمایت از سرمایه گذاران خارجی و تسهیل شرایط زندگی آنان در عمان ، ازاین پس فرزندان بالای ۲۱ سال سرمایه گذاران نیز میتوانند در طول مدت اقامت سرمایه گذار در عمان بمانند. این درحالیست که تا پیش از این فقط فرزندان زیر۲۱سال سرمایه گذاران میتوانستنداز اقامت والدین خود در عمان استفاده کنند. سلطنت عمان درراستای جذب سرمایه گذاران وصاحبان شرکت ها وصنایع به این کشور شرایط بسیار خوبی را برای ویزا و اقامت این کشور مهیا نموده.

جهت آگاهی از شرایط ثبت شرکت عمان با ثبت راستین تماس بگیرید. 

مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت درعمان

ثبت شرکت در عمان

پرینت حساب بانکی ۶ ماهه

(جهت ارائه پرینت حساب بانکی، تبدیل مقدار سهام شرکت از ریال عمانی به پول ایران با نرخ بانک مرکزی ایران محاسبه می گردد)

گواهی عدم سوء پیشینه

اسکن پاسپورت با حداقل یکسال اعتبار

یک قطعه عکس رنگی ۴*

کارت بازرگانی کشور عمان

هر شرکت با موضوع صادرات و واردات در سلطنت عمان جهت انجام امور صادرات و واردات ، نیاز به اخذ کارت بازرگانی از اتاق بازرگانی عمان دارد که با توجه به درجه شرکت با اعتبار ۱ تا ۳ ساله توسط اتاق بازرگانی به نام شرکت صادر می گردد و قابل تمدید سالیانه می باشد.

برای هرگونه فعالیت اقتصادی با برند تجاری نیاز به ثبت آن در وزارت صنعت و تجارت کشور عمان می باشد. به همین دلیل استفاده از هرگونه لوگو و برند نیاز به کسب مجوز و تاییدیه های لازم رادارد.

خدمات بانکی در کشور عمان

بعد از افتتاح حساب بانکی شخص و افتتاح حساب شرکتی امکان هرگونه مبادلات بانکی،بین بانک های داخلی و هریک از بانک های بین المللی وهمچنین گشایش اعتبار اسنادی (LC)و(SWIFT)امکان پذیر می باشد. صاحبان حساب بانکی می توانند با دردست داشتن توکن بانکی از هر نقطه از جهان و بدون محدودیت تحریم آی پی های ایران (حتی از داخل ایران) اقدام به جابجایی دریافت و پرداخت پولبه تمامی بانک های بین المللی کنند.

صادرات و واردات کالا به کشور عمان

صادرات و واردات وامکان صدور مجدد کالا و خدمات،بعداز ثبت شرکت و اخذکارت بازرگانی امکان پذیر می باشد.لازم به ذکر است که هرشریک ایرانی می تواند باتوجه به موضوع شرکت ثبت شده خود،اقدام به صادرات وواردات کالا انجام دهد.

ثبت شرکت محلی در کشور عمان

درجه بندی این شرکت ها براساس سرمایه اولیه شرکت می باشدکه دربالاترین درجه،درجه اول ودرپایین درجه،درجه پنجم محلی ثبت می گردد.شرکت محلی به معنای شرکت هایی است که قدرالسهم شریک عمانی بیشتراز ۵۰درصدباشد که طبق قانون کشور عمان،مالک اصلی شرکت،شریک عمانی می باشدو شریک عمانی حق دسترسی و کنترل اموال وحساب های بانکی تمامی شرکاء رادارد.

حقوق کارمند درکشورعمان

طبق قانون وزارت کار کشور عمان، حداقل حقوق کارمند عمانی ۳۲۵ریال عمانی می باشد. با توجه به این که حقوق به کارمندخارجی، کف وسقف قانونی مشخصی ندارد و توافقی می باشد، حقوق کارمند براساس تحقیقات میدانی برای کارگرخارجی در کشور عمان ۷۰ریال (کارگربنگلادشی) ، ۱۵۰ریال (کارمند هندی و پاکستانی)و ۲۰۰ریال (کارمند فیلیپینی)می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۲۶۷۶۳۷۱۲ ۰۹۱۰۸۸۸۶۶۸۷

ثبت شرکت راستین

تهران سعادت آباد بلوارپاکنژاد جنب بوستان ششم پلاک۲۶ واحد۱