ثبت برند کمیته ملی المپیک

موسسه ثبتی حقوقی راستین، برند یا نشان تجاری کمیته ملی المپیک را به ثبت رسانید و افتخاری دیگر را در پرونده خود قرار داد.  

به گزارش روابط عمومی  ، کیکاوس سعیدی سرپرست دبیر کلی کمیته بین ملی المپیک با اعلام این مطلب  افزود: از آنجایی که  در دنیای تجارت و ورزش، ثبت برند یا همان نشان و علامت تجاری حائز اهمیت می باشد به همین منظور  طبق پیگیری های اخیر  و تلاش های  صورت گرفته  موفق به ثبت برند تجاری کمیته ملی المپیک شدیم.
وی ادامه داد: متاسفانه در سالهای گذشته شاهد بودیم بدون اطلاع و مجوز، برخی از مراکز تجاری و حتی آموزشی با استفاده از آرم ، نشان و عنوان  فعالیت اقتصادی می کردند که بر اساس دستور صالحی امیری ریاست محترم کمیته ملی المپیک مقرر شد تا برای ثبت لوگوی المپیک  اقدام شود تا از این پس شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.
سعیدی تاکید کرد: البته پیش از این و در سنوات گذشته ۵ حلقه و عنوان  المپیک ثبت شده بود اما در ارتباط  با ثبت لوگوی کمیته ملی اقدامی صورت نگرفته بود، برهمین اساس اقدامات متعددی به صورت همزمان هم برای نهایی کردن آرم کمیته بین المللی المپیک و هم مراحل ثبت لوگوی کمیته بین الملی المپیک در اداره کل مالکیت معنوی انجام گرفت.
سرپرست دبیرکلی کمیته در پایان گفت: با ثبت رسمی نشان تجاری از هرگونه سوء استفاده مادی و معنوی اشخاص حقیقی و حقوقی از نام، عنوان یا  نشان کمیته و حلقه های المپیک جلوگیری شده و دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی نمی توانند بدون مجوز و اطلاع کمیته  از نشان آن استفاده نمایند.

ثبت راستین افتخار دارد که توانسته از سوء استفاده های احتمالی از این برند با ارزش که جلوگیری کند و برند کمیته ملی را به ثبت برساند و حمایت حقوقی از این برند را در اختیار دارد. افتخاری برای ماست که بتوانیم سهمی در ورزش  کشور عزیزمان ایران داشته باشیم. ثبت راستین آرزوی موفقیت برای ورزشکاران عزیز می نماید که بتوانند افتخاری برای کشورمان ایران باشند 

(1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading…)

۰۲۱-۲۶۷۶۳۷۱۲ ۰۹۱۰۸۸۸۶۶۸۷

ثبت شرکت راستین

تهران سعادت آباد بلوارپاکنژاد جنب بوستان ششم پلاک۲۶ واحد۱